O firmie

W całej Europie nurt ekologiczny coraz bardziej przybiera na sile. Jesteśmy przekonani, że podążanie z tym trendem nie jest tylko kwestią najnowszej mody ale dla wszystkich, którzy myślą o perspektywach na przyszłość, staje się koniecznością.

Na świecie produkty ekologiczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem, co przekłada się na rosnący popyt oraz na rozwój produkcji ekologicznej. Obserwując to zjawisko, postanowiliśmy wyjść na przeciw potrzebom zarówno klientów indywidualnym jak i klientów biznesowych. Stworzyliśmy nowe kompaktowe rozwiązania, które przewyższają nawet te europejskie dzięki połączeniu wielu technologii.

Znając trudności z jakimi borykają się gospodarstwa i firmy działające w Naszym kraju oraz szanujących czyste powietrze (bez SMOGU w zimie), ale także szacując ogromny potencjał rozwoju tej branży, chcemy pomagać w znalezieniu właściwych strategii oraz sprawdzonych partnerów biznesowych na przyszłe lata ratowania naszego klimatu, a tym samym całej planety.

Technologia ogrzewania elektrodowego znana była już na początku lat 90-tych ubiegłego wieku, a przez kolejne lata była ulepszana i unowocześniana. Technologia elektrodowa z coraz większym powodzeniem wykorzystywana jest w wielu państwach, takich jak: Rosja, Turcja, Szkocja, Anglia, Szwajcaria, Norwegia, Hiszpania czy Polska. Zaletami pieców elektrodowych są: bezawaryjność, łatwość użytkowania, a przede wszystkim niski pobór energii i wysoka 99,9% wydajność, a co za tym idzie bardzo niskie koszty związane z ogrzewaniem.


Spółka posiada autoryzację w zakresie sprzedaży, montażu, serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego produktów firmy:

Certyfikat KENO


Jesteśmy jedyną firmą projektującą, dostarczającą i montującą instalacje fotowoltaiczne, które nie tylko wytwarzają energię elektryczną ale i grzeją budynki mieszkalne, firmy, gospodarstwa i inne pomieszczenia.

W biurze JAM

ARGUMENTUM JAM Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Dąbrowie Górniczej

Spółka zarejestrowana w KRS w dniu 29.06.2016 pod numerem 0000625981
NIP 629-247-51-20
REGON 364810777

WŁADZE SPÓŁKI:
Jarosław Kryczek - Prezes Zarządu

Serdecznie zapraszamy

UWAGA !!!
Jeżeli interesują Cię wszelkiego typu rozwiązania, prowadzące do szeroko pojętej optymalizaji kosztów i realnych korzyści z wprowadzanych ulepszeń, to zachęcamy do dalszej lektury.
* * *
Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu:
Face
Zapraszamy do współpracy

CPanel

Copyright © 2016 by Argumentum JAM Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.